O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej  luksusowaceramika.pl

Nasz serwis powstał z myślą o Was, drodzy klienci abyście mogli w jednym miejscu bez wychodzenia z domu zaoszczędzając czas i pieniądze urządzić swoją łazienkę. 

U nas znajdziecie wysokiej jakości produkty ceramiki i armatury łazienkowej, które pozwolą Wam na urządzenie ładnego i funkcjonalnego pomieszczenia do codziennej higieny.  Pomieszczenia, w którym będziecie się mogli oddawać relaksowi. Oferowane przez nas produkty: umywalki, kompakty wc, misy łazienkowe, bidety czy kabiny prysznicowe oraz wanny wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się  ciekawym wzornictwem. 

Designerskie rozwiązania sprawią, iż Wasza łazienka będzie wygodnym i estetycznym miejscem do relaksu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obfitującą w ciekawe modele.

Zapraszamy i życzymy satysfakcjonujących wyborów.

Aktualności

Data: 13.02.2015
Czyszczenie płytek ceramicznych
Doprowadzenie kafelków do porządku wcale nie jest proste. Potrzebne jest zastosowanie nie tylko właściwych środków pielęgnacyjnych, ale także odpowiednie czyszczenie. Niestety nie wszystkie produkty dostępne na rynku są w pełni skuteczne. Wiele z nich okazuje się drogimi preparatami, które jednak nie radzą sobie z naniesionym brudem. Poniżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz wyzbyć się problemów z płytkami ceramicznymi bez konieczności inwestowania w kosztowne detergenty.
czytaj więcej
Data: 13.02.2015
Zanim dokonasz zakupu płytek ceramicznych
Płytki ceramiczne stanowią solidny zakup na długie lata stałego użytkowania, dlatego też nie ma, co ukrywać, że wydając na ten produkt sporą sumę pieniężną, konsument oczekuje trwałości i wysokiej jakości. Zanim nabędziemy odpowiedni model charakteryzowanych tu artykułów wykończeniowych, dobrze byłoby jednak właściwie się przygotować do tej inwestycji, zyskując na owy temat wiele niezbędnych informacji.
czytaj więcej
Data: 13.02.2015
Płytki ceramiczne – zastosowanie

Tematem niniejszego artykułu będą wszelkiego typu płytki ceramiczne – a więc jeden z najpopularniejszych obecnie materiałów wykończeniowych, który stosowany jest w codziennej aranżacji pomieszczeń domowego użytku. Dlaczego tak szerokie grono konsumentów od lat decyduje się właśnie na ten rodzaj produktu? O zaletach i polu wykorzystania charakteryzowanych tu artykułów z ceramiki dowiesz się w poniższych akapitach naszego tekstu.
czytaj więcej

Bestsellery

Polecamy

Materace sklep internetowy z dobrymi materacami do nowoczesnych sypialni.

Ceramika sanitarna sklep z produktami wyposazenia lazienek.

Materace i lozka do sypialni.